Jarek Łojko
Latest posts by Jarek Łojko (see all)

Nadchodzą zmiany w Scrum Guide

by | Lis 2, 2020 | Artykuły, Blog, Scrum | 0 comments

To już oficjalnie! Twórcy Scruma — Jeff Sutherland i Ken Schwaber zapowiedzieli premierę długo wyczekiwanej nowej wersji Scrum Guide’a na 18 listopada 2020. Jest to szczególny rok, gdyż przypada na niego również 25 rocznica pierwszej, oficjalnej wersji frameworku.

Webinar z twórcami Scruma odbędzie się o godzinie 16:00 czasu polskiego, jest w pełni darmowy i może w nim wziąć udział każdy wcześniej zapisany. Rejestracja na wydarzenie tutaj: Scrum Guide 2020. Polecamy wdzwonić się nieco wcześniej, bo zainteresowanie z pewnością będzie ogromne, a wydajność łącz ograniczona i nie wszystkim może udać się połączyć.

Już dzień po, czyli 19 listopada o godzinie 19:00 naszych dwóch PST™ Krystian Kaczor i Andrii Glushchenko skomentują i wyjaśnią najnowsze zmiany w Scrum Guide oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania. Aby wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj sie na meet-upie klikając przycisk poniżej.

W trakcie oczekiwania na Premierę Scrum Guide’a 2020 zachęcamy także do prześledzenia jakie zmiany zaszły we frameworku na przestrzeni minionych lat. Możecie poczytać o nich na naszym blogu w artykułach Krystiana, linki poniżej:

A Wy na jakie zmiany w Scrum Guidzie czekacie? Zostawcie komentarz poniżej :)