Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/kaczor/domains/qagile.pl/public_html/wp-content/plugins/slideshare/slideshare.php on line 205

Krystian Kaczor

Professional Scrum Trainer, Agile Consultant

Krystian Kaczor znany jest jako ekspert i bezkompromisowy specjalista od Agile. Dzieli się swoim bogatym i zróżnicowanym doświadczeniem nie tylko przez prowadzone szkolenia, ale także publikacje i wystąpienia na konferencjach. Propagator pragmatycznego podejścia opartego na empiryzmie i sprawdzaniu efektów. Praktyk Scruma od 2006. Autor sprzedanej w tysiącach egzemplarzy książki “Scrum i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile”. Współautor szkoleń i standardów wykorzystywanych na całym świecie.  Krystian nadal pracuje jako Agile Coach i Scrum Master, żeby utrzymać kontakt z praktyką. Prowadzi Zespoły Agile, przeprowadza transformacje organizacji i ulepsza wdrożone praktyki. Posiada doświadczenie w transforamcji Agile w zakresie od małych, lokalnych zespołów do geograficznie rozproszonych korporacji. Często współpracuje z wyższą kadrą kierowniczą i zarządem, żeby zapewnić wsparcie transformacji od samej góry. Doświadczenie zdobywał od mroźnej Szwecji do rozgrzanego od słońca Iranu w takich branżach jak finanse, ubezpieczenie, e‑commerce, telekomunikacja, przemysł medyczny.

Autor książek (“Scrum i nie tylko”), artykułów, e‑booków i szeregu innych publikacji w prasie polskiej i zagranicznej m.in. CIO Magazine, scrum.org, scrumalliance.org, DZone. Prelegent na polskich i zagranicznych konferencjach z obszarów Agile i Jakości. Jeden z pierwszych trenerów Professional Scrum Trainer w Polsce. Pierwszy w Polsce trener Scrum at Scale.

Kluczowe Umiejętności

  • Agile Coach
  • Trener scrum.org (PST)
  • Scrum Master
  • Professional Scrum Expert
  • Skalowanie Scrum (Nexus, LeSS, Scrum at Scale, SAFe)
  • ISTQB Certified Tester Advanced Level — Test Manager
  • ICF Associate Certified Coach

Certyfikaty

Krystian Kaczor uczy się od wprost od najlepszych i u źródła

Krystian Kaczor na YouTube

Krystian Kaczor na Slideshare