Select Page

QAgile — Quality in Agile

Jakość w Agile, Droga ku Agile

Misja QAgile

W nowoczesnym świecie jakość naszego życia w dużej mierze zależy od jakości oprogramowania wokół nas. Wierzymy, że każdy ma prawo do korzystania z oprogramowania najwyższej jakości tak samo jak z każdego innego produktu człowieka.

Jedynym efektywnym sposobem dostarczania oprogramowania o wysokiej jakości i wartości jest prawdziwe rzemiosło w podejściu Agile.

Edukujemy, coachujemy, mentorujemy i konsultujemy organizacje i osoby indywidualne jak budować produkty wysokiej jakości, tworzyć bezpieczne środowisko i budować zwinne organizacje.

Historia QAgile

Od samego powstania, czyli od 2010 roku nasza firma oferowała usługi w zakresie testowania, zapewnienia jakości i korzystania z metod Agile. Pierwotnie firma QAgile została zarejestrowana w Holandii (co tłumaczy kolor pomarańczowy w logo), w 2014 przenieśliśmy działalność do Polski.
Od początku zależało nam na najwyższej jakości i Agile, dlatego nazwa firmy powstała ze zlepienia słów Quality i Agile. Oferowaliśmy wsparcie w testowaniu, analizie biznesowej, umiejętnościach miękkich, budowaniu oprogramowania.

Mamy doświadczenie w Scrum i innych podejściach zwinnych od 2006 roku. Empirycznie sprawdziliśmy, że Scrum z odpowiednimi praktykami Agile sprawdza się najlepiej. Dlatego zrezygnowaliśmy ze działalności nie związanej z nimi.

Pomagamy znaleźć drogę do prawdziwej zwinności małym i dużym organizacjom. Dla swoich klientów oferujemy szkolenia, coaching i konsulting w oparciu o autorskie metody pracy i szyte na miarę rozwiązania. Przeszkoliliśmy tysiące uczestników. Pomogliśmy dziesiątkom firm.

Implementacja i praktyki wykorzystywane w organizacjach zostały docenione przez międzynarodowe nagrody Agile Leadership Award 2010 Winner Testing Leadership Award 2011 Winner nadane przez Best Quality Institute.

Agile-Leadership-Award-2010-Logo-320 bqi_award_2011_testing_leadership_small

Od 2016 roku należymy do sieci akredytowanych przez Scrum.org dostawców szkoleń Professsional Training Network.

Wszyscy nasi konsultanci są praktykami i profesjonalistami certyfikowanymi przez renomowane światowe organizacje. Zatrudniamy tylko osoby z praktyką w pracy w Zespołach Zwinnych.

Trenerzy i Konsultanci QAgile

W QAgile zależy nam na jakości naszych usług i zadowoleniu klienta. Dlatego zatrudniamy tylko wybrane osoby, które posiadają gruntowną wiedzę na temat Agile i swojego obszaru specjalizacji. Przede wszystkim każdy nasz Agile Consultant jest praktykiem i wspiera organizacje na co dzień w drodze ku Agile. Nasi pracownicy i współpracownicy wyróżniają się na rynku pasją i spójnością pomiędzy teoria a praktyką  sami będąc przykładem tego o czym uczą innych.

Zatrudniamy najlepszych ludzi, żeby powiedzieli nam jak najlepiej działać. Dajemy wsparcie i środowisko oraz ufamy, że praca zostanie wykonana na najwyższym poziomie.

Nasi Klienci