QAgile — Quality & Agile — Jakość i Agile

Misja

W nowoczesnym świecie jakość naszego życia w dużej mierze zależy od jakości oprogramowania wokół nas. Wierzymy, że każdy ma prawo do korzystania z oprogramowania najwyższej jakości tak samo jak z każdego innego produktu człowieka. Jedynym efektywnym sposobem dostarczania oprogramowania o wysokiej jakości i wartości jest prawdziwe rzemiosło z podejściem Agile. Edukujemy, coachujemy, mentorujemy i konsultujemy organizacje i osoby indywidualne jak budować produkty wysokiej jakości.

O QAgile

Od samego powstania, czyli od 2010 roku nasza firma oferowała usługi w zakresie testowania, zapewnienia jakości i korzystania z metod Agile. Pierwotnie QAgile została zarejetrowana w Holandii. Dlatego nazwa firmy powstała ze zlepienia słów Quality i Agile.
Pomagamy znaleźć drogę do prawdziwej zwinności małym i dużym organizacjom. Dla swoich klientów oferujemy coaching i consulting w oparciu o autorskie metody i szyte na miarę rozwiązania. Implementacja i praktyki wykorzystywane w organizacji zostały docenione przez międzynarodowe nagrody Agile Leadership Award 2010 Winner Testing Leadership Award 2011 Winner nadane przez Best Quality Institute.

Agile-Leadership-Award-2010-Logo-320 bqi_award_2011_testing_leadership_small

Od 2016 roku należymy do sieci akredytowanych przez Scrum.org dostawców szkoleń Professsional Training Network.

Nasi trenerzy są profesionalistami certyfikowanymi przez renomowane instytuty i organizacje z całego świata.

Poznaj naszych ekspertów

Krystian Kaczor

Krystian Kaczor znany jest w środowisku profesjonalistów IT jako wpływowy specjalista od Agile. Dzieli się swoim bogatym i zróżnicowanym doświadczeniem nie tylko przez prowadzone szkolenia, ale także artykuły i wystąpienia na konferencjach. Propagator pragmatycznego podejścia opartego na empiryzmie i sprawdzaniu efektów. Autor sprzedanej w tysiącach egzemplarzy książki “Scrum i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile”. Trener, który nadal pracuje jako Agile Coach i Scrum Master, żeby utrzymać więź z praktyką projektową.

Adam Roman trener istqb

Adama można przedstawić krótko: człowiek — encyklopedia testowania. Adam Roman — doktor habilitowany nauk technicznych w zakresie informatyki, pracownik Instytutu Informatyki i Matematyki Komputerowej na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Trener kursów ISTQB oraz prelegent wielu konferencji naukowych oraz branżowych związanych z testowaniem. Jest autorem ponad 1000-stronicowej monografii „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia” (PWN 2015), a także współtwórcą studiów podyplomowych „Testowanie oprogramowania” na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zwolennik krytycznego myślenia, racjonalnego działania i myślenia systemowego.

Agnieszka Kaczor

Kariera Agnieszki Kaczor od 2003 roku związana jest z obszarami telekomunikacji oraz IT. Już od ponad 8 lat uczestniczy w projektach jako Team Leader, Test Manager i Scrum Master. Swoje doświadczenie gromadziła podczas projektów prowadzonych nie tylko lokalnie – niejednokrotnie była członkiem rozproszonych, międzynarodowych programów.

Monika Perendyk

Certyfikowany Profesjonalista Inżynierii Wymagań, współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań, którego celem jest ugruntowanie powszechnej świadomości znaczenia inżynierii wymagań oraz jej interdyscyplinarnego charakteru. Trener oraz wykładowca na Politechnice Warszawskiej, który nadal pracuje w zawodzie, dzięki czemu podczas szkoleń prezentuje najlepsze praktyki wykorzystywane podczas pracy z Klientem.

Trener Anetta Wróblewska

Doświadczony trener i coach z ponad 11 letnim doświadczeniem w zakresie realizacji programów rozwojowych skierowanych do różnorodnych grup odbiorców. W wielu organizacjach zajmowała się doradztwem na poziomie tworzenia struktur i procesów. Wspierała kadrę menadżerską oferując analizę, ocenę oraz programy wdrożeniowe i naprawcze w zakresie ZZL.

Magdalena Wawryn Trener QAgile

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze jakości oprogramowania i inżynierii wymagań. W firmie Allianz budowała od podstaw fundamenty Działu Jakości. Jako Kierownik Projektów prowadziła strategiczny dla firmy projekt współpracując z klientem międzynarodowym. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunkach Informatyka oraz Marketing i Zarządzanie. Współzałożycielka oraz Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań.

Nasi klienci

logo-mobile logv-mbank logo-asa logo-citibank logo-cisco logo-7n logo-comarchlogo-psi logo-xtb logo-kzl logo-futureprocessing logo-itkontrakt logo-orange logo-valuetank logo-sony-ericsson logo-nokia logo-pentacomp logo-elsevier