Krystian Kaczor
Latest posts by Krystian Kaczor (see all)

testowanie_w_agile_warszawa_2011

Dokładnie tydzień temu prowadziłem dwudniowe szkolenie Testowanie w metodyce Agile w Warszawie. Zostałem zaproszony do współpracy przez firmę ValueTank.

Dziewczyny z ValueTank profesjonalnie zorganizowały salę, sprzęt i wyżywienie. Nawet całą robotę papierkową miałem przygotowaną w osobnych koszulkach wpiętych do teczki w odpowiedniej kolejności.

Grupa szkoleniowa również dopisała. Ponieważ na szkolenie dobrowolnie zgłosiły się osoby zainteresowane, nie było problemu zaangażowaniem i zarzucaniem trenera kolejnymi pytaniami. W ankietach dostałem ocenę pomiędzy Powyżej oczekiwań i Znacznie powyżej oczekiwań, zatem można uznać, że uczestnikom szkolenia też się podobało. Jedyne co mogło być lepiej zrobione, to przydałoby się więcej czasu, czyli najlepiej żeby szkolenie było 3 dniowe. Agile Testing jako nowa rzeczywistość i nowe metody to jednak spora porcja wiedzy i trzeba ją dobrze przećwiczyć. Co może być lepszego od profesjonalnej organizacji, znakomitej grupy i polskich swojskich obiadów? :)

Dziękuję firmie ValueTank za zaproszenie i tak udany początek współpracy. Uczestnikom dziękuję za wysoką ocenę i udział w szkoleniu. Wierzę, że już dzisiaj wykorzystujecie nowe umiejętności w praktyce tworząc produkty wysokiej jakości i zmotywowane zespoły. Bądźcie ambasadorami Agile, ambasadorami testowania i Zapewnienia Jakości. Nie ma porażek, jest tylko informacja zwrotna. Jeśli coś nie działa, rób coś innego.

W razie pytań, piszcie.

WordPress PopUp Plugin