Krystian Kaczor
Latest posts by Krystian Kaczor (see all)

Zapraszamy na Agile w Biznesie

by | wrz 4, 2019 | Scrum | 0 comments

Na każdej konferencji Agile w Biznesie można dowiedzieć się czegoś ciekawego. Co roku pojawiają się ciekawe przypadki i prawdziwe opowieści o mniej lub bardziej idealnych transformacjach Agile. Jakiej strategii użyć, co poszło dobrze, z czym się zmagamy?

Jest to doskonała okazja do zebrania pomysłów zanim ruszy transformacja i do inspiracji w już w trakcie. Dużo można dowiedzieć się z prezentacji, a jeszcze więcej z rozmów w kuluarach.

IX edycja konferencji Agile w Biznesie już 27 września 2019 r. w Warszawie!

Zapraszamy i polecamy udział w IX konferencji Agile w biznesie! To jedyne tego typu spotkanie w Polsce dedykowane liderom zmian i kadrze zarządzającej, które gromadzi przedstawicieli dużych i średnich firm będących w trakcie lub rozpoczynających transformacje swoich organizacji  w duchu Agile. W trakcie konferencji:

  • Kilkanaście 30-minutowych prelekcji prowadzonych przez praktyków, w tym case studies m.in.: Santander Bank Polska, Nordea, Roche, Credit Agricole Bank Polska, PKO Bank Polski, BNP Paribas i Bayer.
  • Dwa Power Speeche, które poprowadzą znani mówcy biznesowi: Jacek Santorski i Szymon Kudeł
  • Pre-conference Workshop Day – dodatkowe praktyczne warsztaty w przeddzień konferencji

Spotkajmy się 27 września w Warszawie w siedzibie Google Polska!

 Dla naszych czytelników i sympatyków organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę – 10% od aktualnej ceny wydarzenia. Aby skorzystać z preferencyjnych warunków, przy rejestracji należy wpisać kod: qagile lub zarejestrować się poprzez link:

https://www.computerworld.pl/konferencja/agilewbiznesie/wykup?token=qagile

Więcej informacji: www.agilewbiznesie.computerworld.pl
Do zobaczenia!

WordPress PopUp Plugin