Select Page

Scrum szkolenie Poznań

Oferujemy pakiet szkoleń dedykowanych dla osób pragnących kompleksowo i systematycznie zapoznać się z metodyką Scrum oraz jej zastosowaniem w ramach filozofii Agile. Nasze kursy kierujemy do odbiorców z Poznania i okolic, poszukujących profesjonalnego wsparcia w ramach podnoszenia kwalifikacji kadry zarządzającej. Z oferty szkoleń Scrum korzystają osoby o zróżnicowanych kwalifikacjach, kompetencjach zawodowych oraz o odmiennych celach, w ramach których pragną wykorzystać zdobytą wiedzę i kwalifikacje.

Prezentowane na szkoleniu Scrum treści są kompleksowe i wyczerpujące, pozwalają na zastosowanie w ramach inicjowania i prowadzenia projektów typu biznesowego, handlowego, badawczego, administracyjnego. W trakcie szkolenia uczestnicy zyskują takie kompetencje praktyczne jak:

  • znajomość pojęć oraz procesów Scrum i umiejętność ich aplikowania,
  • zdolność do stosowania konkretnych rozwiązań w ramach obsługi zespołów zwinnych,
  • umiejętność zarządzania zróżnicowanymi projektami, o odmiennej dynamice i przebiegu,
  • znajomość podstaw i szczegółów filozofii Agile,
  • znajomość najczęstszych niepowodzeń w obsłudze projektów oraz umiejętność ich unikania.

Oferowane przez nas szkolenia Scrum master realizowane są przez doświadczoną kadrę zarządzającą, przygotowaną nie tylko od strony merytorycznej, ale również dydaktycznej. Stosujemy nowoczesne metody przekazywania treści, tworzymy życzliwą atmosferę pozwalającą na swobodną komunikację, a nasi kursanci mogą spodziewać się indywidualnego podejścia, niezależnie od posiadanej wiedzy oraz stopnia zaawansowania w metodyce Scrum.

Szkolenie Scrum master Poznań — nasza oferta 

Uczestnicy naszych kursów przechodzą egzamin końcowy, potwierdzający uzyskane kwalifikacje oraz umiejętności. Mogą je wykorzystać w zarządzaniu działalnością firmy, instytucji, placówki publicznej lub innej jednostki. Szkolenie Scrum master jest pod tym względem uniwersalne, a jego absolwenci mogą rozwijać uzyskane umiejętności zgodnie z własnym interesem i typem projektów, z którymi pracują.

Do udziały w szkoleniu Scrum master w Poznaniu zapraszamy wszystkich odbiorców prywatnych oraz biznesowych, którzy pragną poprawić kwalifikacje swojej kadry managerskiej. Jesteśmy doświadczonym centrum szkoleniowym, stawiającym na wysoką jakość merytoryczną oraz praktyczną przydatność przekazywanej wiedzy. W trakcie kursów stosujemy autorskie rozwiązania dydaktyczne, pozwalające na szybkie przyswojenie wiedzy teoretycznej oraz wykształcenie umiejętności jej aplikowania do konkretnych sytuacji.

Odbiorców z Poznania i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń Scrum master oraz rezerwowania terminów. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi kontrahentami szukającymi profesjonalnego wsparcia w ramach metodyki Scrum.