Opis Lokalizacji

Centrum szkoleniowe znajduje się na 32 piętrze biurowca Warsaw Trade Tower, gdzie do dyspozycji naszych Gości oddajemy 12 sal z dostępem do światła dziennego. Największa z nich może pomieścić do 220 osób i została wyposażona w system 4 ścian mobilnych, co pozwala na jej dowolną aranżację. Na standardowym wyposażeniu wszystkich sal znajduje się projektor, ekran, flipchart oraz symetryczny Internet bezprzewodowy (200/200 MB/s), które udostępniamy Państwu bezpłatnie w ramach wynajmu. Dodatkowo na największych salach udostępniamy nowoczesny i niezawodny system nagłaśniający.

To, co wyróżnia Golden Floor Tower, to widok z 32 piętra przez panoramiczne okna na centrum Warszawy. Ponadto do dyspozycji naszych Gości pozostaje designerska przestrzeń bankietowa, która w czasie szkoleń jest aranżowana na potrzeby serwowania lunchu.

Golden Floor Tower charakteryzuje wynajem sal szkoleniowych w najwyższym standardzie, najnowocześniejsze sale konferencyjne oraz widok z 32 piętra na samo centrum Warszawy.


Adres


Adres
Chłodna 51
Warszawa
Poland

Wczytuję mapę…

Nadchodzące wydarzenia