Re-in-Agile-Krystian_Kaczor_4

27 stycznia 2016 r. w Warszawie odbyło się seminarium RE in Agile — jak inżynieria wymagań łączy się z metodykami zwinnymi?”. W spotkaniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań wziął udział nasz trener — Krystian Kaczor.

Ekspert QAgile odpowiedział na pytanie: “Jak właściciel produktu tworzy, utrzymuje i doskonali backlog produktu?”

Opinie uczestników:

  • Raz jeszcze chciałbym podziękować za wartościowe seminarium. Spotkanie odmienne od innych tego typu prelekcji, na których wygłasza się manifest Agile i chwali pod niebiosa. Być może dla trenerów Agile, jest to właściwe podejście, ale cenniejsze jest rozpoznanie w boju, zresztą zwrócił na to uwagę p. Kaczor. Trzeba naprawdę dużego doświadczenia i nie lada odwagi, aby oprócz pochwał zwrócić uwagę także na problemy, możliwości innych rozwiązań i niesztampowe podejście do tematu.
  • Na wstępie chciałem pogratulować bardzo dobrej wczorajszej imprezy. Bardzo mi się wczoraj podobało i merytorycznie i organizacyjnie.
  • Bardzo dziękuję Wam jako organizatorom, za szkolenie. Uczestnictwo w nim było bardzo inspirujące. Mam nadzieję, że uda mi się częściej przyjeżdżać na seminaria.

Wszystkim obecnym dziękujemy za udział.

WordPress PopUp Plugin