Trenerzy Eksperci QAgile

W misji QAgile możesz przeczytać, jak bardzo cenimy jakość. Kilka lat temu kolega budujący software house mówił, że zbudowanie zespołu zajęło mu dwa lata. Zgromadzenie naszych trenerów zajęło nam więcej. Nie interesują nas osoby, które potrafią przeczytać prezentację na głos. QAgile stawia na ekspertów w dziedzinie i praktyków. Jeżeli nasz trener szkoli ze Scrum, to znaczy że jest Scrum Masterem a nawet Agile Coachem. Jeżeli nasza trenerka szkoli z inżynierii wymagań, to pracuje jako analityk, a nawet założyła stowarzyszenie inżynierii wymagań albo stworzyła czasopismo. Jeżeli trener szkoli z ISTQB lub po prostu z testowania oprogramowania, to znaczy, ze tworzy strategie testów dla programów prowadzonych w międzynarodowych gigantach albo opracowuje własne metody.

Staranny dobór trenerów ekspertów w swojej dziedzinie sprawia, że nigdy nie martwimy się o zadowolenie uczestników, ani o powracających klientów. Jesteśmy dumni, że możemy powierzyć Ciebie w ręce jednego z naszych trenerów i być pewnymi efektów.

Trenerzy

Krystian Kaczor Krystian Kaczor znany jest w środowisku profesjonalistów IT jako wpływowy specjalista od Agile. Dzieli się swoim bogatym i zróżnicowanym doświadczeniem nie tylko przez prowadzone szkolenia, ale także artykuły i wystąpienia na konferencjach. Propagator pragmatycznego podejścia opartego na empiryzmie i sprawdzaniu efektów. Autor sprzedanej w tysiącach egzemplarzy książki “Scrum i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile”. Trener, który nadal pracuje jako Agile Coach i Scrum Master, żeby utrzymać więź z praktyką projektową.

Pełen Profil

Agnieszka KaczorKariera Agnieszki Kaczor od 2003 roku związana jest z obszarami telekomunikacji oraz IT. Już od ponad 8 lat uczestniczy w projektach jako Team Leader, Test Manager i Scrum Master. Swoje doświadczenie gromadziła podczas projektów prowadzonych nie tylko lokalnie – niejednokrotnie była członkiem rozproszonych, międzynarodowych programów.

Pełen Profil

Kasia Ziemba Trener Scrum Kasia Ziemba to trener, Scrum Master, konsultant, coach i facylitator. Jedna z 12 osób z tytułem Professional Scrum Trainer w Polsce, nadanym przez Scrum.org. Kasia jest zafascynowana ludźmi. Wierzy w moc pracy zespołowej i w to, że szczęśliwi i wewnętrznie zmotywowani pracownicy, tworzą świetne produkty. Dzięki znajomości procesu grupowego z różnych perspektyw łączy w swojej pracy elementy coachingu, facylitacji i sztuki trenerskiej. Pracując z grupami lubi próbować nowych technik, bo za każdym razem dowiaduje się czegoś nowego także o sobie.

Pełen Profil

Andrii Glushchenko Agile Coach Andrii Glushchenko zdobył doświadczenie jako Scrum Master i Agile Coach w różnorodnych organizacjach w Polsce i zagranicą. Andrii potrafi zarażać pasją i entuzjazmem do budowania wspaniałych produktów, budowania zespołów high-performing i transformacji organizacji. Zawsze znajduje kreatywne rozwiązania i nigdy nie przestaje się uczyć.

Pełen Profil

Trener Anetta Wróblewska Doświadczony trener i coach z ponad 11 letnim doświadczeniem w zakresie realizacji programów rozwojowych skierowanych do różnorodnych grup odbiorców. W wielu organizacjach zajmowała się doradztwem na poziomie tworzenia struktur i procesów. Wspierała kadrę menadżerską oferując analizę, ocenę oraz programy wdrożeniowe i naprawcze w zakresie ZZL.

Pełen Profil