Kiedy i Gdzie?
Data i godzina
06/03/2025 — 07/03/2025
09:00 — 17:00
Miejsce
Szkolenie online
Cena
Rezerwuj terazTrener
Andrii GlushchenkoOpis Szkolenia
Szkolenie Applying Professional Scrum (APS, poprzednio znane jako Professional Scrum Foundations) to doskonałe wprowadzenie do frameworku Scrum. Zostało zbudowane jako warsztat pokazujący w prosty sposób, jak Scrum działa w praktyce. W ramach serii Sprintów uczestnicy budują działający produkt, napotykając kolejne realne problemy. Podczas tej symulacji poznają też podstawowe mechanizmy, role, wydarzenia i artefakty Scruma. Każdy Sprint stwarza również doskonałą okazję do wychwycenia mitów na temat Scruma czy często stosowanych złych praktyk.
Szkolenie Applying Professional Scrum obejmuje wiedzę potrzebną do certyfikacji PSM I, wsparcie trenera oraz 2 podejścia do egzaminu scrum.org.
Tematy omawiane w ramach szkolenia
- Wprowadzenie
- Sprint 1
- Podstawy Scrum
- Framework Scrum (1)
- Sprint 2
- Framework Scrum (2)
- Sprint 3
- Planowanie ze Scrum
- Sprint 4
- Jak zacząć wdrażać Scrum
Szkolenie Applying Professional Scrum Online
Szkolenia z serii Professional Scrum ze scrum.org charakteryzują się dużym zaangażowaniem i wysokim poziomem interakcji pomiędzy uczestnikami.
W trakcie szkolenia tworzymy wiele wizualizacji. Szkolenie jest dostosowywane na bieżąco do potrzeb grupy.
Jak to zapewnić online?
- Skorzystamy z doświadczenia scrum.org i przewodnika Live Virtual Class opracowanego przez trenerów Professional Scrum Trainer z całego świata,
- W ramach sesji na żywo skorzystamy z platformy Zoom, która umożliwia pracę w podgrupach,
- Szkolenie poprowadzi akredytowany trener Professional Scrum Trainer,
- Będziemy budowali tablice online korzystając z najnowszych narzędzi dostępnych na rynku,
- Część materiałów udostępnimy na platformie e‑learning, żeby skrócić części wykładowe,
- Będziemy korzystali z narzędzi umożliwiających rysowanie online i udostępnimy wszystkie stworzone wizualizacje uczestnikom szkolenia,
- Wykorzystamy swoje doświadczenie w zdalnej pracy w Scrum,
- Szkolenie live odbędzie się w dniach 6–7 marca 2025 (dwa dni) live online,
- Kurs na platformie e‑learning zostanie uruchomiony tydzień wcześniej,
Parametry szkolenia
- 2 dni ciekawych warsztatów z akredytowanym trenerem Professional Scrum Trainer,
- unikalna możliwość rozwiązania swoich praktycznych problemów z implementacją Scrum pod okiem doświadczonego praktyka,
- w cenie 2 podejścia do egzaminu Professional Scrum Master I (o łącznej wartości 400 dolarów, czyli ponad 1500 zł),
- Podane ceny są cenami netto, należy dodać do nich 23% VAT,
- Rezerwacja miejsca jest zagwarantowana po opłaceniu faktury,
- Minimalna ilość uczestników potrzebna do uruchomienia szkolenia: 6 osób,
- Język: polski
- Trener: Andrii Glushchenko
Pełen opis szkolenia znajdziesz na stronie Szkolenie Applying Professional Scrum
Rejestracja na szkolenie oznacza akceptacjęRegulaminu Szkoleń Otwartych
Trener prowadzący
Andrii Glushchenko
Andrii to bardzo ambitny i energiczny Agile Coach, który zawsze znajduje kreatywne rozwiązania i nigdy nie przestaje się uczyć. Zdobył doświadczenie jako Scrum Master i Agile Coach w różnych organizacjach w Polsce i za granicą. Potrafi zarażać pasją i entuzjazmem do budowania wartościowych produktów i wysoce wydajnych zespołów i transformacji organizacji. Pracował w startupach i prowadził transformacje w dużych bankach. Wspierał skuteczne konkurowanie z gigantami takimi jak Spotify i transformację w dużej skali, prowadził coaching, szkolił i prowadził warsztaty w grupach nawet 200 osób. Professional Scrum Trainer (PST).
Zapisz się i zapłać online
Płatność Paypal, płatność z konta bankowego, płatność kartą
Zarezerwuj miejsce i zapłać przelewem bankowym
Uwaga! To szkolenie ma ograniczoną ilość miejsc.
Potwierdzamy rezerwację po opłaceniu faktury proforma.