header-new-trends-pmi-qagile

Międzynarodowa konferencja New Trends in Project Management coraz bliżej!

Nieco ponad 2 tygodnie dzielą nas od jednego z największych i jednocześnie najciekawszych wydarzeń w obszarze zarządzania projektami. Piąta edycja NTPM 2016 odbędzie się w dniach 25–26 kwietnia 2016 w Hotelu Nadmorskim w Gdyni. Warto zarezerwować ten termin w kalendarzu, gdyż jest to wspaniała okazja do zaczerpnięcia wiedzy i dobrych praktyk od międzynarodowego zespołu naszych gości.

Wśród prelegentów i naszych gości specjalnych znajdą się: Mateusz Kusznierewicz, Harley Lovegrove, Prof. Andrzej Blikle, dr Richard Moret oraz wielu innych inspirujących i znanych praktyków i ekspertów z kraju i zagranicy.

Tegoroczny program zawiera 3 niezależne ścieżki tematyczne: Narzędzia w zarządzaniu projektami, przywództwo i zarządzanie biznesem oraz strategią, oparte na Trójkącie Kompetencji PMI. Ponadto ciekawe warsztaty i gry networkingowe, wprowadzą Państwa w idealny nastrój do zgłębiania wiedzy, a swobodna atmosfera pozwoli w pełni oddać się atrakcjom, które przygotowujemy. Program domykamy panelem dyskusyjnym podsumowującym serię prelekcji na temat samoorganizujących się zespołów. W panelu dyskusyjnym wezmą udział  prelegenci, którzy udzielą odpowiedzi na nurtujące naszych uczestników pytania.W trakcie trwania ścieżki “Self Organizing Companies” proponujemy panel dyskusyjny z prelegentami, na którym udzielą oni odpowiedzi na nurtujące naszych uczestników pytania.nia Ograniczeniami (ang. Theory of Constraints) w zarządzaniu projektami.Wybrani prelegenci Ben Kuiken, Jan Dirk Hogendoor, Frank Fondse, Dariusz Wylon to doświadczeni praktycy i specjaliści w dziedzinie zarządzania projektami, to również przedstawiciele samoorganizujących się firm.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek oraz Prezydent Miasta Gdańsk Paweł Abramowicz. Owe wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że nasze wydarzenie stanowi istotny punkt na mapie imprez w obszarze zarządzania projektami  m.in. na Pomorzu.

Warto zarezerwować ten termin w kalendarzu, gdyż jest to wspaniała okazja do zaczerpnięcia wiedzy i dobrych praktyk od  inspirujących i znanych prelegentów.

logo-pmi-new-trends

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które na bieżąco są aktualizowane przez organizatorów:

QAgile jest oficjalnym partnerem konferencji.

WordPress PopUp Plugin